مقاله آلمانی

کارهایی که باید در آلمان انجام دهید

کارهایی که باید در آلمان انجام دهید
پیاده روی در جنگل
هر کسی که به دنبال مکانی آرامش بخش برای استراحت در آلمان است فقط آنچه را که مورد نیاز است را در جنگل پیدا می‌کند در جنگل پیاده روی طولانی کرده و ریه های خود را با هوای تازه در زیر سایه بان سبز برگ ها پر کنید جنگل هایی مانند پارک ملی نیچ حائل نیچ در فهرست میراث جهانی یونسکو در پاییز بسیار زیبا هستند مسیرهایی میان درختان راهی عالی برای تجربه جنگل می باشند.
لذت از قهوه و کیک های معروف
بوی کیک تازه پخته شده و قهوه داغ بسیار جذب کننده است. آلمانی ها این آیین را دوست دارند و اگر خوش شانس باشید ممکن است برای پیوستن به دوستان برای یک kaffeklatsch (قهوه و کیک عصرانه )دعوت شوید. همچنین در هر شهر کافه های دنج بسیاری وجود دارد که می توانید غذاهای
خوشمزه ای مانند Blackforest Gateau, AppleStrudel (کیک پنیر) میل کنید.
بازدید از کاخ ها
شما هم طرفدار کاخ های باشکوه یا ویرانه‌های قلعه های عاشقانه هستید؟ هر کاری انجام می دهید حتما از قلعه یا کاخ دیدن کرده و حس چیزهایی که یک شاهزاده یا شوالیه قرون وسطایی داشته اند را احساس کنید.
رانندگی
واقعاً برای این کار آماده اید؟ سوار اتومبیل خود شده و کمربند تان را محکم ببندید و در حالی که افسانه بزرگراه آلمانی ممکن است در شما حس یک راننده مسابقه را ایجاد کند، اما در واقع محدودیت سرعت بیشتری نسبت به آنچه فکر می‌کنید وجود دارد و بیشتر اوقات خود را درگیر یک ترافیک خواهید دید.
رزرو تور در بندرگاه ها
با یک قایق گشت و گذار کنید و هامبورگ را با قایق مشاهده کنید. شما می توانید پایانه های کانتینر فوق مدرن کشتی های مسافرتی غول‌پیکر و سالن‌های کنسرت Elbphilharmonie را ببینید. برای یک حس خاص در آنجا به کنسرت بروید

نوشته های مرتبط