دوره Menschen A1.2

دوره آموزش زبان آلمانی Menschen A1.2
وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت با تخفیف 40%
IRR288000 تومان

در این دوره به آموزش زبان آلمانی با توجه به سرفصل های کتاب MENSCHE A1/2 پرداخته شده است.از ابتدای کتاب شروع به درس دادن کردم برای این دوره نیاز به یادگیره دوره کتاب منشن A1/1 دارید که الان باید متوجه شده باشید که زبان آلمانی زبان سختی نیست ولی اگه فکر میکنید سخته حتما معلمتون رو تغییر بدین چون سخت بهتون درس داده .اصلا از این زبان نترسید و به روش من که خیلی ساده درس میدم شروع کنید. و در طول دوره هم می توانید با من در ارتباط باشید تا اگه مشکلی داشتید براتون توضیح بدم.

در این دوره کتاب منشن(Menschen A1/2) به صورت کامل و خط به خط در 12 ساعت آموزش داده شده که شامل 4 بخش (teil) : مکالمه (spreschen), شنیدن(hören), خواندن (lesen) ,نوشتن (schreiben) در سطح A1/2 می باشد .گرامر این کتاب مطابق با هر درس به صورت کامل تدریس شده که همه بخش ها بر اساس تجربه تدریس من در کلاسها می باشد و هیچ چیزی را رها نکردم. مثلا بخش شنیدار که یکی از بخش هایی هست که زبان آموزان با آن خیلی مشکل دارند به صورت کامل بار گذاری و تدریس شده در دورهها و من بصورت کامل به آن پرداخته ام.که در این ویدئو یک مثال از آن را می توانید ببینید.

و بخش نوشتار که در پایان هر درس برای شما تکالیفی تنظیم شده که باید حتما آن را انجام بدهید و من آن را تصحیح خواهم کرد. بخش نوشتار بسیار مهم هست و اگر انجام ندهید در پایان شما زبان آلمانی می دانید می توانید صحبتها یا فیلم ها… متوجه شوید ولی نمی توانید خودتان صحبت کنید پس حتما حتما حتما بخش تکلیف را انجام دهید که در پایان دوره موفق ترین باشید.برای مثال این ویدئو را ببینید.

برای بخش مکالمه (spreschen) یک بخش در نظر گرفته شده که شما باید بعد از اینکه یک درس را به خوبی یاد گرفتید به مثالهای پر تکرار در سایت مراجعه کنید و در آنجا با تمام کلمات و گرامر و… هر درس من برای شما مثال زدم و راهنمایی کردم که شما هیچ مشکلی نخواهید داشت.

قسمت lesen ( خواندن یا درک مطلب) این قسمت چون در طول هر درس کلمات و جملات همه ترجمه و تحلیل شده قویان به این بخش پرداخته شده .

پس همانطور که قبلا گفتم اصلا از زبان آلمانی و آموزش مجازی و آنلاین زبان آلمانی نترسید من تا پایان همراه شما هستم. لطفا حتما به توصیه های توی فیلم ها دقت کنید و اعتماد کنید من چیزی را از قلم ننداختم.

در پایان این دوره شما می توانید درسطح موضوعات A1 صحبت کنید.و می توانید در آزمون A1 گوته و یا ÖSD شر کت کنید.

و علت انتخاب کتاب Menschen (منشن) برای تدریس :کتاب آموزشی موسسه گوته می باشد و به همین علت هم مورد در خواست اکثریت زبان آموزان است .که در کل کتاب خوب و مفیدی هست که برای تمام زبان آموزان که به هر دلیلی دنبال یادگیری زبان آلمانی هستند( مهاجرت تحصیلی ,کاری ,بازرگانی ,پیوست….) مناسب است