دوره Menschen A2.1

دوره اموزش زبان آلمان منشن 2.1
وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت با تخفیف 40%
IRR324000 تومان

در این دوره به آموزش زبان آلمانی با توجه به سرفصل های کتاب MENSCHE A2/1 پرداخته شده است.در طول دوره هم می توانید با من در ارتباط باشید تا اگه مشکلی داشتید براتون توضیح بدم..پیش نیاز دوره دو سطح A1/1 , A1/2 می باشد با اینکه من موضوعات و نکات قبلی را خیلی تکرار میکنم ولی برای شروع این سطح مطمئن شوید سطوح قبلی را به اندازه کافی فرا گرفته اید.

در این دوره کتاب منشن(Menschen A2/1) به صورت کامل و خط به خط در بیش از 12 ساعت آموزش داده شده که شامل 4 بخش (teil) : مکالمه (spreschen), شنیدن(hören), خواندن (lesen) ,نوشتن (schreiben) در سطح A2/1 می باشد .گرامر این کتاب مطابق با هر درس به صورت کامل تدریس شده که همه بخش ها بر اساس تجربه تدریس من در کلاسها می باشد و هیچ چیزی را رها نکردم. مثلا بخش شنیدار که یکی از بخش هایی هست که زبان آموزان با آن خیلی مشکل دارند به صورت کامل بار گذاری و تدریس شده در دورهها و من بصورت کامل به آن پرداخته ام.که در این ویدئو یک مثال از آن را می توانید ببینید.

و بخش نوشتار که در پایان هر درس برای شما تکالیفی تنظیم شده که باید حتما آن را انجام بدهید و من آن را تصحیح خواهم کرد. بخش نوشتار بسیار مهم هست و اگر انجام ندهید در پایان شما زبان آلمانی می دانید می توانید صحبتها یا فیلم ها… متوجه شوید ولی نمی توانید خودتان صحبت کنید پس حتما حتما حتما بخش تکلیف را انجام دهید که در پایان دوره موفق ترین باشید.برای مثال این ویدئو را ببینید.

برای بخش مکالمه (spreschen) یک بخش در نظر گرفته شده که شما باید بعد از اینکه یک درس را به خوبی یاد گرفتید به مثالهای پر تکرار در سایت مراجعه کنید و در آنجا با تمام کلمات و گرامر و… هر درس من برای شما مثال زدم و راهنمایی کردم که شما هیچ مشکلی نخواهید داشت.

قسمت lesen ( خواندن یا درک مطلب) این قسمت چون در طول هر درس کلمات و جملات همه ترجمه و تحلیل شده قویان به این بخش پرداخته شده .

پس همانطور که قبلا گفتم اصلا از زبان آلمانی و آموزش مجازی و آنلاین زبان آلمانی نترسید من تا پایان همراه شما هستم. لطفا حتما به توصیه های توی فیلم ها دقت کنید و اعتماد کنید من چیزی را از قلم ننداختم.

و علت انتخاب کتاب Menschen (منشن) برای تدریس :کتاب آموزشی موسسه گوته می باشد و به همین علت هم مورد در خواست اکثریت زبان آموزان است .که در کل کتاب خوب و مفیدی هست که برای تمام زبان آموزان که به هر دلیلی دنبال یادگیری زبان آلمانی هستند( مهاجرت تحصیلی ,کاری ,بازرگانی ,پیوست و ….) مناسب است.

در پایان این دوره شما پیشرفت زیادی داشته اید و لغات زیادی فرا گرفته اید و می توانید در این سطح مکالمات عادی روزمره را انجام دهید.

حتما برای پاسخ به سوالاتتان با من در ارتباط بمانید.